PIERWSZA POMOC JEST WAŻNA, CZASAMI NA WAGĘ ŻYCIA.

Czy wiesz, że w Polsce co roku umiera kilka tysięcy osób tylko dlatego, że świadkowie zdarzenia nie potrafią udzielić pierwszej pomocy przed przybyciem profesjonalnych służb ratowniczych?

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaproponować Państwu ofertę przeprowadzenia szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia szkolenia w zakresie podstawowym, rozszerzonym, jak i w zakresie powtórzeniowym. Rodzaj szkolenia dobieramy indywidualnie, dostosowując go do stopnia świadomości i potrzeb Państwa pracowników.

Szkolimy, by nauczyć, nie by zaliczyć.

Prowadzimy szkolenia z pasją, angażując naszych kursantów do czynnego udziału w szkoleniu. Trudne zagadnienia przedstawiamy w sposób prosty i zrozumiały dla każdego, tak aby zdobyta wiedza przekładała się na zastosowanie jej w praktyce.

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu pierwszej pomocy w sytuacjach nagłych, zagrażających życiu i zdrowiu Państwa pracowników, a także w sytuacjach życia codziennego.

Pomimo poważnego tematu, zajęcia odbywają się w miłej atmosferze i na długo zapadają w pamięci kursantów.

Podczas kursów stwarzamy jak najbardziej realistyczne warunki, w których mogłaby zaistnieć potrzeba udzielenia pomocy, zarówno w Państwa firmie, domu bądź na ulicy.

Zaufało nam już wiele firm, organizacji państwowych i pozarządowych oraz placówek szkolno-wychowawczych.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu!!!

email: biuro@ratujesz24.pl

tel: 508 550 411